Nabízím pro Vás v naší dílně renovační služby, opravy, repase a servis motocyklů Jawa 550 dle přání zákazníka.

Renovací se rozumí uvedení motocyklu do původního stavu ať už vzhledem tak i funkčností. Snažím se používat materiály co nejlepší možné kvality která jsou k sehnání na trhu, používáme pracovní metody které co nejvíce vašemu stroji zvýší další životnost , ovšem ,,x,, let starý motocykl dodaný leckdy v tom nejzbědovanějším stavu nikdy nebude mechanicky stoprocentní  například jako nové auto a bude vyžadovat i po renovaci nějakou tu péči ( seřízení, doladění atd.. )


Cena kompletní renovace motocyklu bohužel nelze nikdy určit na korunu přesně , každý motocykl je individuálně opotřeben a případně poškozen či nekompletní, tudíž není možno jednoznačně říci kolik bude Vaše renovace stát, v případě že mě pošlete pár fotek motocyklu s hrubým popisem stavu, lze většinou tato částka přibližně odhadnout  a ve finále se může nebo nemusí lišit od odhadnuté ceny.

Výslednou cenu hodně ovlivní výběr materiálu, ceny starších náhradních dílů které chybí atd..

V případě že mě dodáte nekompletní motocykl a budu muset shánět náhradní díly, může být dodací lhůta delší, kompletní motocykly mají výhodu.

Dodací lhůty též ovlivní stav dílů, kompletnost, dostupnost náhradních dílů.

Pro představu repase běžného dvoutaktního motoru ( Stadion,Pařez,Kývačka, Panelka, Pérák 125 - 350 )  trvá cca 3-4 týdny, renovace celého motocyklu i 1 rok , ale může se lišit !

Na jakýkoliv dotaz ohledně dodání a ceny rád odpovím, neváhejte se zeptat.